3:00pm – 3A Championship Match – Main Court

Championship Match - TeamS1S2S3S4S5Final
Grace Christian2725253
Mt. Edgecumbe 2514210

THURSDAY, NOVEMBER 14

5:00pm – Match 1 – 3A Quarter Final – Court #2
Barrow Forfeit – Not able to make it for 10am game time and 5pm rescheduled game time.

Match 1 - TeamS1S2S3S4S5Final
Mt. Edgecumbe
Barrow

11:45am – Match 2 – 3A Quarter Final – Court #2

Match 2 - TeamS1S2S3S4S5Final
Monroe Catholic2729253
Anchorage Christian2527170

1:30pm – Match 3 – 3A Quarter Final – Court #2

Match 3 - TeamS1S2S3S4S5Final
Nome2017190
Skyview2525253

3:15pm – Match 4 – 3A Quarter Final – Court #2

Match 4 - TeamS1S2S3S4S5Final
Grace Christian2527253
Hutchison1625170

5:15pm – Match 5 – 3A Winners Bracket – Court #2

Match 5 - TeamS1S2S3S4S5Final
Mt. Edgecumbe2525253
Monroe Catholic2116220

7:00pm – Match 6 – 3A Winners Bracket – Court #2

Match 6 - TeamS1S2S3S4S5Final
Skyview221525211
Grace Christian252522253

FRIDAY, NOVEMBER 15


11:00am – Match 7 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2
Match 7 - TeamS1S2S3S4S5Final
Barrow131225231
Anchorage Christian252521253

1:00pm – Match 8 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2

Match 8 - TeamS1S2S3S4S5Final
Nome2224120
Hutchison 2526253

3:00pm – Match 9 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2

Match 9 - TeamS1S2S3S4S5Final
Skyview242525253
Anchorage Christian26211291

5:00pm – Match 10 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2

Match 10 - TeamS1S2S3S4S5Final
Monroe Catholic2220210
Hutchison2525253

7:00pm – Match 11 – 3A Winners Bracket Game – Court #2

Match 11 - TeamS1S2S3S4S5Final
Mt. Edgecumbe2219230
Grace Christian2525253

SATURDAY, NOVEMBER 16


10:00am – Match 12 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2
Match 12 - TeamS1S2S3S4S5Final
Skyview271925253
Hutchison252521171

12:00pm – Match 13 – 3A Losers Bracket (Loser Out) – Court #2

Match 13 - TeamS1S2S3S4S5Final
Mt. Edgecumbe252520253
Skyview212125201

3:00pm – 3A Championship Match – Main Court

Championship Match - TeamS1S2S3S4S5Final
Grace Christian2725253
Mt. Edgecumbe 2514210